Hizmetlerimiz

ANA RESTAURANT
“Alkolsüz Herşey Dahil” konsept dahilinde, İslami esaslara uygun, helal sertifikalı, lezzetli ve zengin çeşitleri ile Kahvaltı, Öğle ve Akşam Yemekleri bu restoranımızda ve aşağıdaki saatlerde hizmet vermektedir:
Kahvaltı: 07.30 – 10.00
Öğle Yemeği: 13.00 – 14.30
Akşam Yemeği: 19.30 – 22.00

• Yemek saatleri sezona bağlı olarak değişebilir. Bu tür değişiklikleri bilgi panolarından öğrenebilirsiniz.
• Otelimizden 07:30’dan önce ayrılacak veya tura katılacak misafirlerimiz bir gün önce saat 21:00’ a kadar Kahvaltı Paketi siparişi yapabilirler.
• Otelimizde alkol kullanımı, servisi ve dışarıdan getirilmesi yasaktır.
Önemli Not: Restoranımıza şort veya deniz kıyafeti ile girilmemesi rica olunur.
Aperatif Yemekler (Atıştırmalıklar)
Yemek saatini kaçırdım diye üzülmeyiniz. Her gün 15.00 – 17.00 saatleri arasında günün menüsünden sipariş verebilir, güler yüzlü personelimizin servisi eşliğinde huzurlu tatilin esintisini Evra’ da hissedebilirsiniz.

İÇECEKLER
Tüm gündüz ve gece boyunca ve limitsiz olarak her türlü sıcak, soğuk (Alkolsüz) içecek, dondurma servisimiz mevcuttur. Sizlere hizmet etmek için heyecanla siparişlerinizi bekleriz.
Not: Dondurma servisi saatlerimizi servis personelimizden öğrenebilirsiniz.

TERAS CAFE
2 blok arasında yer alan Teras Cafe’ mizde, tüm sıcak-soğuk alkolsüz içecekler, dondurma, geleneksel “ 5 Çayı “ burada da servis edilmektedir.
Not: Dondurma servisi saatlerimizi servis personelimizden öğrenebilirsiniz.

AKTİVİTELER
OYUN ODASI
Otelimizde Amerikan Bilardo, playstation köşesi, çeşitli oyunlar ücretsiz kullanımınıza sunulmuştur. Bu tür etkinlikleri tercih etmeyen misafirlerimiz için ayrıca; Tavla, Satranç, Okey ve Oyun Kağıtları da oyun salonumuzda mevcuttur.

MESCİTLER
Oyun odası içinde bay ve bayan misafirlerimiz için ayrı ayrı dizayn edilmiş mescitlerimiz mevcuttur.
Not: Otel lobimizde “Alaturka Tuvalet” ler bulunmaktadır.

YÜZME HAVUZLARI
Otelimizde 1 adet erkekler, 1adet bayanlar ve 1 adet çocuk havuzu bulunmaktadır. Havuzlarımız otelimiz kapasitelerine uygun kapasitelerdedir. Havuz derinlikleri havuz girişlerinde belirtilmiştir. Havuzlarda cankurtaran bulunmadığı için özellikle çocuklu ailelerin çocuklarını havuzda yalnız bırakmamaları önemle rica olunur. Otel havlularının havuz çevresinde kullanılmaması ve tesis dışına çıkarılmaması gerekmektedir.

ÇOCUK OYUN SAHASI
Otelimiz girişinde bulunan çocuk oyun sahasında mini çocuk parkı mevcuttur.

RESEPSİYON
Gündüz ve gece geç saate kadar hizmet veren resepsiyonumuz giriş-çıkış işlemleri, konaklama ödemeleri, döviz bozma, telefon, posta, e-posta gönderimi, kiralık araba temini, günlük turlar için rezervasyon, ilk yardım malzemeleri temini gibi ihtiyaç ve taleplerinize cevap verecek durumdadır.

ODA TEMİZLİĞİ
Temizlik görevlileri sabah 09:00’dan itibaren odaları temizlemeye başlar. Bu saatlerde uyandırılmak istemiyorsanız lütfen oda kapınıza “ Rahatsız Etmeyin “ kartını takınız.

KAYIP VE BULUNAN EŞYA
Bu tür durumlarda lütfen resepsiyonla iletişime geçiniz.

GÜVENLİK KASALARI
Odanızda gardırop içerisinde bulunan emanet kasaların kullanımı ücretsizdir.
Önemli Not: Güvenlik altına alınmamış kıymetli eşya, para, mücevherat vb. nin çalınması veya kaybolması durumunda Otel Yönetiminin sorumlu tutulamayacağını hatırlatmak isteriz.

ÇAMAŞIR VE ÜTÜ
Çamaşır ve ütü servisimiz için lütfen ilgili formu doldurup çamaşır torbasına bırakınız. Çamaşırlarınız 24 saat sonra temizlik görevlileri tarafından odanıza bırakılacaktır. Bu servisimiz ücretlidir.

DOKTOR
Resepsiyona bildirdiğiniz takdirde en kısa sürede Doktor temin edilecektir. (Muayene ücrete tabidir).

YANGIN
Tavanlarda duman dedektörü bulunduğu için, oda içerisinde sigara içtiğiniz takdirde dedektör alarm verebilir. Bu nedenle lütfen odada sigara içmeyiniz.
Çok Önemli Not: Tesisimiz çam ormanları içerisinde yer aldığı için sigara izmaritlerini ormanlık araziye, açık alanlara kesinlikle ATMAYINIZ.

GÜNLÜK TURLAR
Özel Yatlar ile Ölüdeniz, Fethiye, Göcek koylarına yapılan “12 Adalar “ turuna katılmanın, kristal sularda yüzmenin, profesyonel yat personelinin siz değerli misafirlerimiz için hazırlayacağı lezzetli yemeklerin tadını asla unutamayacaksınız. Ayrıca Fethiye ve çevresinde gezilebilecek başta paraşüt, Saklıkent turu, Dalyan turu olmak üzere tüm günlük turlar ve araba kiralama için rezervasyon hizmetlerimiz vardır. Bu hizmetlerimiz partner firmalarımız tarafından sağlanmaktadır. Özel Yat Turu ve diğer günlük turların rezervasyonları için lütfen resepsiyonla iletişime geçiniz.